Menu
  •  
  •  
  •  

Nueva Epoca Cosima Dansschoenen voor Dames

€ 189,95 (inc 21% BTW)
+
Nueva Epoca
€ 189,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

De Nueva Epoca Cosima is een opvallende dansschoen van rood suède. Deze damesschoen is voorzien van dubbele gekruiste bandjes met een uniek zwart lederen stippenpatroon. De bandjes kunnen afgesteld worden met een subtiel gouden gespje.

Nueva Epoca Cosima heeft een hakhoogte van 7 centimeter en is geschikt voor diverse dansstijlen, zoals Salsa, Tango en Latin. De zachte binnenzool en de fijne pasvorm maken de schoen erg comfortabel om in te dansen. Met de suède zool kunt u optimaal draaien en glijden over de dansvloer.

 

  • Materiaal: suède
  • kleur: rood met zwart
  • Hakhoogte: 7 cm
  • Zool: suède