Menu
  •  
  •  
  •  

Merlet Nina 001 Zwarte Lederen Dansschoen met Gesloten Neus en Suède Zool

Merlet Nina 001 Zwarte Lederen Dansschoen met Gesloten Neus en Suède Zool
€ 109,95 (inc 21% BTW)
Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

De Merlet Nina 001 is een klassieke en simpele zwarte dansschoen die zeer geschikt is voor dansstijlen als tango en ballroom. Door het rustige uiterlijk van dit model is het goed te combineren met allerlei kleding, van spetterende jurken tot een simpele broek. De T-strap en het bandje over de wreef zorgen ervoor dat de voet stevig in de schoen blijft zitten tijdens het dansen en door middel van de suède zolen zult u gemakkelijk kunnen draaien en afremmen.

  • Materiaal: leer
  • Kleur: zwart
  • Hak: 6,5 centimeter
  • Zool: suède
  • Geschikt voor dansstijlen als tango en ballroom