Menu
  •  
  •  
  •  

Anna Kern 835-75 Vivian zwarte Dames dansschoenen met vetertje - enkellaarsje met opengewerkt suede en ritssluiting

€ 119,95 (inc 21% BTW)
+
Anna Kern
€ 119,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Dit model Anna Kern 835-75 zwarte Dames dansschoenen met vetertje hebben een enkellaars hoge sluiting met opengewerkt suede en ritssluiting. Aan de voorkant van de dansschoen zit een vetersluiting die aan te passen is op de hoogte en breedte van de wreef. Met de ritssluiting aan de achterkant zijn de dames dansschoenen van Anna Kern snel en gemakkelijk aan te trekken.

Door het opengewerkte zwarte suède lijkt dit model dansschoen en mix tussen een enkellaarsje en een sandaal. Leuk te combineren met een jurkje of strakke jeans en geschikt voor verschillende dansstijlen zoals Kizomba en Salsa. Het suéde van de zolen is gemakkelijk te onderhouden met een dansschoenen borstel. Zo kun je jarenlang dansplezier ervaren met deze Anna Kern 835-75 zwarte dames dansschoenen met vetertje en opengewerkte suéde.

 

  • Dansschoen voor Ballroom, Latin, Salsa, Kizomba en Tango
  • Pasvorm voor dames
  • Materiaal buitenkant: zwarte suède
  • Materiaal voering: zacht leer
  • Ritssluiting achter
  • Verstelbare vetersluiting voor
  • Zacht voetbed met ingebouwde hieldemping
  • Met suède beklede zolen
  • Stiletto hak van 7,5 cm hoogte
  • Verkrijgbaar in maat 33,5 t/m 43